POŻYCZKI

Pożyczki

komercyjne

__

Pożyczka komercyjna jest pożyczką udzielaną przez banki. Nasza firma pomaga wszystkim osobom zainteresowanym przejść przez ten proces minimalizując ciążące na nich obowiązki formalne. Wyliczamy zdolność kredytową, wyszukujemy najkorzystniejszych ofert na rynku, pomagamy przy wypełnianiu z wnioskiem oraz negocjujemy warunki umowy. Każda osoba, które jest zainteresowana taką pożyczką jest przeprowadzana przez cały proces przez jednego z naszych doradców, który wspiera ją na każdym etapie wnioskowania o kredyt. 


 

Pożyczki

niskoprocenowe

__

Pożyczka na warunkach korzystniejszych niż rynkowe jest przeznaczona dla przedsiębiorców oraz osób planujących rozpocząć swoją przygodę z własną firmą. Wniosek na pożyczkę niskooprocentowaną jest dużo obszerniejszy niż jego odpowiedniki na pożyczki komercyjne - często wymagane jest dostarczenie wielu załączników, w tym biznesplanu. Nasi doradcy kompleksowo przygotowują takie wnioski oraz wyjaśniają osobom zainteresowaną na co mogą być przeznaczone środki pozyskane z takiej pożyczki. Każdorazowo sprawdzamy również jakie są aktualne możliwości w pozyskiwaniu tego produktu - indywidualnie analizuje sytuację każdej firmy.

 

Chcesz poznać naszą ofertę? 

Skontaktuj się z nami - po krótkim, wywiadzie przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

Grant Project sp. z  o. o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Robotnicza 42a, 53-608 Wrocław,  zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Wrocławia Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000930680, NIP 8971897994, REGON 520362150.